Three bold siblings

Herkese merhaba,

Bu yazımda Three Bold Siblings adlı diziden bahsedeceğim. Kendisi 50 bölümlük bir aile dizisi. Bu tarz aile temalı, TRT vari dizileri sevenlerin mutlaka izlemesi gereken bir dizi. Ama düşük tempolu, durgun dizileri sevmiyorsanız asla tahammül edemezsiniz diyor ve hemen konusuna zıplıyorum.

Three Bold Siblings Konusu

Dizi üç kardeşin aşkları ve yaşamları etrafında dönen bir aile dramasıdır. Lee Sang Joon (başrol erkek) zamanında ünlüyken ayrıldığı Kim Tae Joo (başrol kadın) ile yeniden bir araya gelerek program çekmem zorunda kalır.

Bölüm Sayısı50
Bölüm Süresi60 dk
Yayın GünleriCumartesi – Pazar
TürAile

Three Bold Siblings Oyuncuları

Three Bold Siblings Yorum

İlk önce diziye neden başladım onu söylemem lazım. Bir neslin ilk kore dizisi Playful Kiss’i bilmeyeniniz yoktur diye düşünüyorum. İkinci erkek rolunu alnına düşen bir parça kıvrık saçıyla sırtlanan Bong Joon Gu’yu bu dizide de görünce hemen atladım.

Kendisini ara ara Instagram’da stalklarım. En son bir sanat galerisi açmıştı. Yeniden bir projeyle döndüğünü görünce çok mutlu oldum. Gereksiz tüm bilgileri verdiğime göre artık diziye geçeyim..

Dizi asla benlik değil. Ben bu tattaki dizileri genelde izleyemiyorum. En basit gerçekleşecek olayı bile 3 bölüme bölüyorlar. Aralarda sürekli diyalog görmek beni yoruyor. Ben biraz daha hızlı akan dizileri sevdiğim için sanırım devam etmeyeceğim.

Three bold siblings

Ama bu türde dizileri sevenler için tatlı bir dizi olmuş. Sıcak, samimi, sanki o ailenin içindeymişsin gibi. Aile dizilerinin çekim kaliteleri de hep birbirine benzer oluyor. Sanki 2012’de çekilmiş bir diziyi izliyormuşum gibi bir açı ve renk filtresi. Bu işin raconu bu sanırım.

Lee Sang Joon (başrol erkek) zamanında ünlü bir oyuncuymuş. Çocukluk aşkı Kim Tae Joo (başrol kadın) ile işleri sebebiyle ayrılmışlar. Kızın ahı tutacak ki aradan geçen onca yılın ardından işleri pek yolunda gitmeyen bir oyuncu haline geliyor.

Three bold siblings Konusu

Tesadüf bu ya hayatın onları yeniden karşılaştırdığı sırada beraber bir program yapmak zorunda kalıyorlar. Yarım kalmış aşk girdabının içine programın yapımcısı da girince işler değmesin yağlı boya aşamasına geliyor.

Three bold siblings

Programın yapımcısı da Playful Kiss’den Cha Yun Ho beyimiz.

Tabi olay sadece bu karakterler etrafında dönmüyor kızımızın iki kardeşi daha var. Onlarında hayatları çalkantıda. Dizi bu üç kardeşin aşkları ve hayatları etrafında dönen sevimli bir aile draması.

Ay benim aile dramam geldi diyenlere duyurulur.

Three bold siblings

Not : Diziyi bir çok site çevirmiyor. Asya Dizileri sitesinde buldum. O sitenin adresini linkledim bilginiz olsun.