Herkese merhaba,

Mini dizi severler tam size göre bir diziyle geldim. Ending Again. Dolu dolu senaryosuyla bir oturuşta izlemelik bir dizi olur kendileri. İyi haberler bitti mi? Hayır 🙂 Üstüne bir de dizi YouTube’da yüklü. Hem de bir bütün halinde yüklenmiş, dolayısıyla aman bunun kalan partları nerde diye düşünmenize gerek yok. Giriyoruz 👉🏻 Açıyoruz 👉🏻 İzliyoruz 👉🏻 Çıkıyoruz

Ending Again Konusu

Hemen kısaca konusundan bahsedeyim. Cha In Young (esas kız) 8 yıllık erkek arkadaşı tarafından terk edildikten sonra ilişkilere sırtını döner. Ancak devletin evli öğrencilere verdiği burstan faydalanabilmek için sözleşmeli evlilik yapmaya karar verir. Bu kişi ise daha önce bir gece geçirdiği ama köşe bucak kaçtığı Do Yoon Soo (esas çocuk) olacaktır.

Bölüm Sayısı12
Bölüm Süresi15 dk
IMDb7.5

Ending Again Oyuncuları ve Karakterleri

Ending Again

Cha In Young : Bir sanat müzesinde Pazarlama bölümünde stajyerlik yapmakta aynı zaman da üniversitede son sınıf öğrencisidir. 8 yıllık erkek arkadaşı tarafından ansızın terk edilmesinin ardından kendini evliliğe kapatsa da yaşadığı olaylar onu sözleşmeli evlilik yapmaya iter. Eski erkek arkadaşının hayatına yeniden dahil olmasıyla işler onu için karışık bir hale gelir.

Do Yoon Soo : Yoon Cha Hee’ye karşı geçmişten gelen bir kini vardır. Cha In Young’un sözleşmeli evlilik ilanını görmesiyle onunla evlenmeye karar verir ve aynı evde yaşamaya başlarlar.

Yoo Chan Hee : Cha In Young’un eski erkek arkadaşıdır. Ayrılığı ardından pişman olmuş ve yeniden Cha In Young’u kazanmaya çalışacaktır.

Ending Again İnceleme

Ending Again tatlı, sevimli bir aşk dizisiydi. Kısa olması sebebiyle de hiç izleyiciyi darlamadan tüm olaylar olup bitiveriyor. Dizinin en başları biraz karışık gelmişti. Aslında ben erkek oyuncuları karıştırıp durmuştum. 😅 İlk bölüm birbirlerine çok benziyorlardı ama ciddiyim hhshs Sonra çocukları kafamda oturtunca sıkıntı kalmadı.

Ending Again
Ending Again

Mini dizi için senaryosu ve işçiliği fena değildi. Tüm bölümlerde birleştirildiği için film izliyormuş gibi izledim. Başrol kızı belki Penthouse dizisinden bilenleriniz vardır. Min Seol A karakteri ile bizleri bir hayli üzmüştü. Ending Again dizisinde de bir parça üzücü şeyler yaşıyor ama genel olarak mutluluğa kavuştuğunu söyleyebilirim.

Ending Again

Mini dizilerin bence en büyük sorunu müziği çok az kullanmaları. Bu yapımda bir parça sessizdi ama yine de hakkını vermeliyim iyi müziğe sahip olan mini dizilerdendi. İzlerken diri tutuyordu.

Kızı terk edip giden çocuğun haline üzülenler olmuş ama ben his spazmı geçirdim o derece hshssh Kız ayrılma sahnesinde şey diyordu “8 aydır çıkmıyoruz 8 yıldır çıkıyoruz” o kadar haklı bi isyan ki. O yüzden hiç üzülmemiştim.

Esas çiftin uyumunu da sevdim. Do Yoon Soo (başrol çocuk) ilk soğuk gözüküyor gibiydi ama bana sonradan çok sevimli gelmişti. Pıtır pıtır evcilik oynadılar.

Sadece şunu söyleyebilirim oturup tek part halinde izleyince bir miktar uzun geliyor ama parça parça izlerseniz hemencecik biter.

Genel olarak diziyi özetleyecek olursam, oyunculuklar güzeldi, içi dolu bi konuya da sahipti ben sevmiştim. Mini olsun bizim olsun diyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Ama kaliteli dizi hastalığına yakalandıysanız pek tavsiye etmem. 💕