Moonshine

Herkese merhaba, son sürat devam eden tarihi dizi furyası kervanına katılan Moonshine dizisiyle geldim. Aynı anda bayadır bu kadar tarihi dizi vizyonda olmuyordu.

Moonshine Konusu

Dizi, Joseon döneminin en katı yasaklarını konu alıyor. Koreliere en olmayacak yasak konulmuş. ALKOL YASAĞI. Başta velihat prens olma üzere yasağı delen çok kişi var. Kang Ro Seo para için alkol üretmeye başlıyor. Ancak bu onu daha önce olaylı bi karşılaşma yaşadığı Nam Young ile yollarının kesişmesine sebep olacaktır. Alkol teftişinden sorumlu Nam Young ve üreticisi Kang Ro Seo..

Bölüm Sayısı16
Bölüm Süresi60 dk
Yayın GünleriPazartesi – Salı
IMDb

Moonshine Oyuncuları

Moonshine Yorumu

Şimdi gelelim diziye. Güzel. Aslında diyebileceğim tek şey bu. Eleştiricekte bir şey yok abartacakta. Kasvetle içleri şişirip gına getirmiyor. Tarihi dizilerde olan o “yeeğğ pehaa” cılarda yok. <3 Hatta eğlenceli de diyebilirim.

Moonshine
Moonshine

Nam Young, (başrol erkek) zaten kendini izlettiren beylerden. Bu rolde yakışmış. Soylu bi aileden gelmemiş olmasına rağmen dürüst ve bilgeli olması sebebiyle müfettiş olmaya hak kazanıyor. Şansa bakın ki unutulmaz bi karşılaşma yaşadığı kızımızın evini kiralamış A aaa çok ilginç. Yavaştan kıza tutulması sonucu görevi ve aşkı arasında kalacak gibi duruyor

Moonshine Konusu

Kang Ro Seo, (başrol kadın) Benim yine sevdiğim kızlardan. Aslında oyunculuğundan ziyade kendisini seviyorum. Böyle gerçek hayatta iyi arkadaş olurmuşuz hissi veriyor. Ay ama kıza her dizisinde bi ruj süresim geliyor hem de nasıl.

Moonshine

Neyse borç batağında olan abisinin sorumluluğunu üstlenmiş. O dönemde en yapmaması gereken şey üzerinden para kazanmaya karar veriyor. Alkol satmak.. Müşterilerinden biri henüz kimliğini bilmediği veliaht prensin ta kendisi.

Lee Pyo (prens) Bu adama olumsuz manada takıktım. Oyunculuğunu da sevmezdim. Ama burada kendini bi geliştirmiş geldi. Beğendim çıkacak mı ağzımdan onu şuan bilemiyorum amaa bi kıpraşmalar oldu diyelim. Üst dudağı doğuştan mı öyle yoksa yapmamı hiç bir şeyi bu kadar merak etmemiştim

Moonshine